+38 095 347 37 79

         

Про нас

Друк

Компанія "MyComp" заснована в травні 2005 року. На той час основним видом діяльності був продаж комп'ютерної та офісної техніки. Наш магазин знаходиться в самому центрі міста Мукачева (будівля міської ратуші), торгова площа якого становить понад 50 м2.

В квітні 2007 року в Мукачеві  було відкрито ще один спеціалізований магазин, в якому також проводилося технічне обслуговування і ремонт комп'ютерної та офісної техніки. 

Наприкінці 2010 року цей магазин було закрито, а, оскільки попит на технічне обслуговування зростав, то було прийнято рішення про створення сервісного центру.  

В січні 2011 року  був відкритий сервісний центр,  за адресою: м.Мукачево, вул.Пушкіна, 15, як окрема структурна одиниця

Оскільки, наш девіз: "Комплексні рішення у світі інформаційних технологій", то на даний момент діяльність нашої компанії багатовекторна. Ми намагаємося охопити максимальну кількість напрямків у світі інформаційних технологій.

Менеджери та консультанти нашого магазину, завжди готові запропонувати Вам найновітніші пристрої та аксесуари до них, провідних світових виробників, за помірними цінами. Допоможуть визначитися з вибором того чи іншого ноутбука, планшета, стаціонарного комп'ютера, тощо. Розкажуть, як правильно вибрати та налаштувати мережеве обладнання...

Ми готові запропонувати програмне забезпечення для ведення обліку в торгівлі чи на виробництві, автоматизувати ресторан магазин чи аптеку. Наші фахівці допоможуть спростити Вам життя, відмовитися від ведення паперового обліку. Натиснувши на одну кнопку, Ви отримаєте звітність за довільний період часу, від переходу Вашого бізнесу на ведення електронного обліку. 

Спеціалісти нашого сервісного центру проводять гарантійне та постгарантійне обслуговування комп'ютерної та офісної техніки, ремонт та профілактику комп'ютерів, ноутбуків, планшетів, принтерів, багатофункціональних пристроїв. Вирішать питання з витратними матеріалами, картриджами, чорнилами тощо. Для економії вашого бюджету, можуть встановити систему безперебійної подачі чорнил на Ваш струменевий друкуючий пристрій.

Нами також реалізовано багато проектів по встановленню та налаштуванню локальних комп'ютерних мереж, систем відеоспостереження з виводом у всесвітню мережу Internet.

В 2013 ми почали робити вагомі кроки в розвитку рекламного бізнесу. На даний час займаємося виготовленням різноманітної поліграфічної рекламної продукції. Ми готові запропонувати дизайнерські рішення для Вас, а саме: розробка логотипу, візитки, календарика, рекламного буклету, банера та інших рекламних матеріалів.

Є також успіхи на медійному просторі. Створюємо, розміщуємо та супроводжуємо веб-сайти, інтернет-магазини, а також розробляємо WEB-адаптоване програмне забезпечення.

Для вирішення кожного завдання готові застосувати розум, інтелект, здобутий роками досвід і вкласти душу.

Отже! Ми завжди щиро раді Вам!

Співпраця з нами - запорука Вашого успіху.

Bookmark and Share

Всі права захищені "MyComp" Copyright 2014 

Created with Linelabox